"סיפורה של נשמה"

לראשונה בספרות הרוחנית – ספר המתאר

מסלול חיים שלם של נשמה אחת: "סיפורה של נשמה"
שמוליק רפאלי, מטפל הוליסטי, מתקשר ומנחה סדנאות, מוציא לאור את ספרו השני שאת חלק הארי שלו, כך הוא מתאר, קיבל בתקשור. מהלך הכתיבה שכלל גם תחקיר היסטורי מעמיק מביא את סיפור מסעה המרתק של נשמה אחת, שהתחיל בימי האדם הקדמון ונמשך במהלך 17 אלף שנות ארץ. זהו ספר המתאר את התפתחות החברה האנושית בעיני הנשמה, והמלווה בידע מרתק של חוויית הקיום בעולמות נסתרים, על גלגולי חיים משמעותיים ועל שיעוריהם השונים.

יש הרבה דברים שמעניינים אותי אולם כל נושא גלגול הנשמות ומיסטיקה מאוד מעניין אותי. לא אחת יוצא לי לשוחח עם אנשים בתחום ו/או לקרוא מאמרים בנושא. כאשר הגיע אלי הספר לסקירה אישית ידעתי שכאילו ומישהו הבין כי הנושא כל כך מעניין אותי ושלח אלי את הספר . 

"סיפורה של נשמה" מתאר מסלול חיים שלם של נשמה מרגע היווצרותה, דרך גלגוליה הפיזיים, שהותה בעולם שמעבר ועד לימינו - וכל זאת מנקודת מבטה. הנשמה מתארת את קורותיה מאז אותו רגע מופלא שבו זוקקה מתוך אור הבריאה ועד להופעתה על בימת עולם החומר בגלגולה הראשון בתקופת האדם הקדמון. היא מספרת על מסעה והתפתחותה, על תהליך התפתחות החברה האנושית ואף על תכנית הבריאה עצמה. היא מתארת את הדרך שבה התפתחה מנשמה צעירה עד הפיכתה למדריכה גבוהה לנשמות אחרות, את מהות הקיום הרוחני ואת סיבת הקיום הפיזי, היא מספרת על הקשרים בין הישויות הגבוהות, על השיעורים והתיקונים שרצתה לחוות בגלגולים השונים ואת ההכנות הנעשות לקראתם.

בתקופות חייה השונות המתוארות בספר, פוגשים הקוראים דמויות מרתקות כמו צייד בשבט קדמון, שמאנית, לוחם אכזר, פילוסופים יווניים, סופרת פמיניסטית ועוד. דמויות אלה שופכות אור על עידנים דרכם עברה האנושות תוך כדי כך דיון בשאלות יסודיות כמו מהות הרוע ומדוע הוא קיים, כיצד מתמודד האינדיבידואל עם השגת ייעודו הנסתר ממנו, מה קורה כש״מתים״ ומה צופן העתיד לאנושות.

את הספר קראתי בשקיקה יתרה, הוא עניין וסיקרן כאחד ואני ממליצה לכל מי שאוהב את הזאנ'ר והנושא לקרוא, אני נהנתי מכל רגע ורגע.

זהו ספרו השני של שמוליק רפאלי. ספרו הראשון נסעתי בזמן, תיכף אשוב (הוצאת מרקם, 2016), מתאר את המעבר שעשה מאיש עולם המדע אל איש עולם הרוח, למתקשר ולמטפל, ודן בחיבור בין פיזיקה לרוחניות.


הוצאת מרקם/ 224 עמודים/ 88 שקללהשיג ברשתות וחנויות הספרים ובאתר הוצאת מרקם. לרכישת עותק דיגיטלי באתר עברית

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

"הזוג המנצח" - ג'ובאני רוסו ומאיה פישל קטפו קמפיין פרסום חדש

"חקלאי גרנות" תשווק בננות

רותם גלאם לוי מונתה למנהלת השיווק של קניון עופר רחובות